köhle-hakkımızda

Köhle Kimya Hakkında

Köhle Kimyevi Maddeler Hırdavat ve Ticaret Ltd. Şti. bu unvanıyla 2012 yılında faaliyete geçmiş olup, aile şirketinin kurucuları Erwin, Matthias ve Martin Köhle 60 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de ilaç, gıda, esans, kozmetik, deri, hırdavat ve hobi + spor sektörlerine hizmet vermektedir. Şirket Avrupa’nın, Kore’nin, ABD’nin ve daha birçok ülkenin önde gelen firmalarının Türkiye temsilciliğini ve distribütörlüğünü yürütmektedir.

Şirketin amacı, tecrübeli ve deneyimli çalışanları sayesinde ilgili sektörlere en iyi hizmeti sunmaktır. Kendimizi müşterilerimiz için sadece tedarikçi olarak görmeyip, aynı zamanda çözüm ortağı olmayı amaçlıyoruz. Haberdar olduğumuz dünyadaki en son gelişmeleri en kısa sürede müşterilerimizle paylaşmayı kendimize hedef koyduk.

Martin Köhle Köhle Kimya
Life Sciences Ingredients 2017
İlaç, Gıda, Beslenme, Kozmetik ve Ev Bakımı Ürünleri Hammaddeleri ve Bileşenleri Sektörlerinin aranan buluşma noktası haline gelen Life Sciences Ingredients 2017 Fuarı 9-11 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Cosmetics & Home Care Ingredients, Pharmaist ve Food & Nutritional Ingredients olarak 3 farklı konsept fuarı aynı çatı altında toplayan Life Sciences Ingredients 2017’yi üç gün boyunca toplam 3,221 sektör profesyoneli ziyaret etti. Standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.